Сівалка зернотукова ALFA-6Сівалка зернотукова ALFA-6Сівалка зернотукова ALFA-6Сівалка зернотукова ALFA-6Сівалка зернотукова ALFA-6

Сівалка зернотукова ALFA-6

650000.00 грн.

Дата актуальності: 10-03-2019

Продавець: Агростандарт


Сівалка зернотукова ALFA-6 це нове покоління зернових сівалок на ринку від компанії «Ельворті», що має ряд переваг у порівнянні зі світовими конкурентам.

Сівалка ALFA-6 з дводисковими однорядними сошниками і прикочуючими катками призначена для рядового посіву насіння зернових, дрібно- і среднєсімяних зернобобових та інших культур, близьких за розмірами і нормами висіву до насіння зернових культур з одночасним внесенням в засіваютчі рядки гранульованих мінеральних добрив і рядковим прикочуванням грунту після мінімальної або традиційної обробки грунту. Створена з урахуванням сучасних конструкційних рішень, які дають можливість суттєво знизити собівартість виробленої сільськогосподарської продукції на ринку.

До таких технічних нововведень можна віднести наступні елементи:
Збільшений бункер Сівалка «ALFA-6» має один з найбільших за обсягом бункер на ринку - 2 803 л (зернові - 1 857 л, тукові - 946 л).
Нова спрощена рама з якісних європейських сталей є плоскою звареною конструкцією зі шпренгелем на передньому брусі в центральній частині. Великі передні і задні бруси з'єднані між собою боковинами і зв'язками (без використання ферм), що забезпечує надійність і жорсткість рами.
Удосконалена конструкція механізму тиску сошників на ґрунт. Нова конструкція з гідравлічним клапаном примусового тиску і пружиною підвищеної жорсткості забезпечує тиск сошника 90-120 кг, що дозволяє висівати за мінімальною технологією, забезпечуючи стабільну глибину загортання насіння.
Посилена конструкція повідкової групи виконана з труби прямокутної форми перетином з натискною пружиною, що забезпечує тиск на сошник до 120 кг.

Новий висіваючий апарат з полімерних матеріалів:

Діапазон норм висіву насіння від 0, 7 до 400 кг / га.
Конструкція котушки дозволяє висівати дрібносем'яні культури.
Введене регулювання зазору між клапаном і котушкою, що полегшує висів крупного насіння з великими нормами.
Гвинтова конструкція котушки висівного апарату забезпечує безперервну і плавну подачу насіння.

Безступінчатий механізм передач (варіатор) забезпечує легке і швидке регулювання норм висіву насіння та мінеральних добрив.

Зносостійкий дводисковий однорядковий сошник:

дозволяє робити посів на полях з великою кількістю пожнивних залишків;
використання бористих сталей підвищеної твердості збільшило ресурс сошника на 100%;

Нова надійна конструкція не потребує постійного обслуговування ступиці сошника з посиленим захистом від пилу і бруду, а також збільшеним ресурсом експлуатації в 2 рази.

Унікальний поворотний причіпний пристрій Новий універсальний причіпний пристрій виконує функції основного причіпного пристрою, а також спрощує перевід сівалки з робочого положення в транспортне протягом короткого проміжку часу (до 2, 5 хв. ) за допомогою гідроциліндра. Цей пристрій дозволяє приєднуватися до різних типів тракторів завдяки універсальності своєї конструкції.

Вдосконалене пристосування далекого транспортування Новий посилений транспортний пристрій з колесом збільшеного діаметру дозволяє переміщати сівалку по дорогах загального призначення.

Стійка порошкова покраска На виробництві встановлена лінія порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Дана технологи фарбування дозволяє виконувати якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби більше 8 років.

Метизи високої міцності Застосування метизів з класом міцності не нижче 8. 8 забезпечує надійність і якість збірки всієї сівалки (довговічність експлуатації).

Агрегатується з самими поширеним класом тракторів - 2, 3 т. с. від 90 л. с.

Офіційна гарантія. Доставка у Ваше господарство.

Поділитися об`явою


Сівалка зернотукова ALFA-6Сівалка зернотукова ALFA-6Сівалка зернотукова ALFA-6Сівалка зернотукова ALFA-6Сівалка зернотукова ALFA-6