Системи кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріплень

Системи кріплень

800.00 грн.

Детали - кликни тут


Спеціальна пропозиція для осучаснення освітніх закладів, галерей, музеїв, ресторацій. Наша компанія займається продажем галерейних підвісок. Це система кріплень для вивішування різного роду документів, фотогафій, малюнків, картин та елементів декору. Саме тому ArTiteq пропонує модернізувати різного виду заклади. Таку практику проводять у всіх європейских установах, і це справді допомагає уникнути ряду незрчуностей. Каталог товарів досить широкий, тому ми можемо підібрати варіант який підійде саме Вам. Також наша фірма довгий час співпрацює з закладами освіти та культури тому пропонує їм програму знижок до 23%.
Переваги даних систем:
1. Багатофункціональність - у звязку з тим, що каталог систем є досить великий, можна підібрати кріплення на різний смак та функціонал(від фіксації як невеликих візиток до фіксування громістких картин)
2. Просте та варіативне розміщення - річ яка зафіксована на наших системах легко рухається по всій довжині кріплень, та без проблем знімається/міняється на нову протягом декількох секунд. Обладнавши наприклад клас нашими підвісками за декілька хвилин можна повністю переоформити його під тематику уроку.
3. . Надійність та безпечність - системи витримують вагу до 50-60кг та надійно фіксуються на стіні, тому не заподіють шкоди оточуючим.
4. Простота монтажу - для встановлення кріплень непотрібно додаткових навичок.
5. Сучасний вигляд - системи кріплень не є габаритними та ідеально підійдуть до будь-якого інтер'єру.

Поділитися об`явою


Системи кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріпленьСистеми кріплень