Чан для купання на дровах для лазні. Чаны для баниЧан для купання на дровах для лазні. Чаны для баниЧан для купання на дровах для лазні. Чаны для баниЧан для купання на дровах для лазні. Чаны для баниЧан для купання на дровах для лазні. Чаны для бани

Чан для купання на дровах для лазні. Чаны для бани

33000.00 грн.

Дата актуальності: 26-03-2019

Продавець: Віталій

Наявність - під замовлення
Стан - Нове

Чан "Карпати" встановив і людей оздоровив!
Чан "Карпати" дозволить привести нових клієнтів і надати нову послугу постійним клієнтам. Ідеально підійде для вашої садиби, готелю, лазні, бані, сауни та започаткування нового бізнесу.
Чан "Карпати" має геометричну восьмигранну форму що додає міцності, також ми розмістили в середині чану дерев'яні лавочки зі спинками, які дозволяють дуже комфортно сидіти та паритися. Оздоблення деревом додає красивого вигляду і забезпечує комфорт, а саме відсутність під ногами і за спиною гарячої стінки чану яка трошки може пекти особливо жінок та дітей. А дерево зрозуміло не буде пекти, залишається тільки насолоджуватися.

Наші чани високої якості і мають помірну ціну, цим забезпечують надійність використання та швидку окупність. Більшість наших замовників повертають вкладені гроші за 1-6 місяців, наприклад Готель Дрін-Люкс (Drin-Lux) в смт.Славське.

Нами розроблено два основні види чанів ручної роботи: діаметром в 2 метри, і 2,5 метри. Орієнтовано у першому можуть комфортно паритися 6-8 людей, у другому 8-10 людей. Також є третій міні варіант шести гранний у якому комфортно можуть паритися 4-6 людей. Вага наших чанів близько 400кг і на відміну від чавунних для установки не потрібно наймати кран, також у наших чанів є злив води просто відкрив краник і вода без насосу витікає сама.

Товщина метала 7мм, пофарбований жаростійкою силіконовою фарбою Tikkurila Termal (Тиккурила Термал), внутрішнє оздоблення виконується з дуба, вільхи, або липи пропитаних льняним маслом, або воском, барстійка-столешня для напитків (червоний смерек, дуб, або бук), в днищі знаходиться отвір для зливу і підпитки води. В додатку іде креслення високоефективної печі для скорішого і економного нагріву води. Чани виготовляються під замовлення, термін виконання 5-7днів.

У нас високоякісне обладнання плазмова різка та лазерне шліфування. Також виготовляємо ЧАНи Преміум-класу з нержавіючої сталі та столи річка Преміум-класу з американського горіха. У нас можна замовити дерев’яні лазні, будинки, дитячі хатинки, дитячі гірки, меблі з дерева для кафе та ресторанів та будь які вироби з дерева. На наші ЧАНи діє гарантія якості від виробника, якщо ЧАНи замовлені в нас!

Увага! Наші чани як і всі якісні товари підробляють, тому якщо ви купили трошки дешевший від нашого тоді ви зекономили на якості. Ніяких Романів, Владиславів, Леонідів з нами не працює. На офіційному сайті Чан "Карпати" (chankarpaty.com) наведено фото і докази про підробки.

Від матеріалів і роботи майстра залежить якість і скільки років ви зможете використовувати чан. Чан для парення-купання це такий виріб, який купується для використання на роки, і тому при виборі слід добре придивитися до якості.
Сайт chankarpaty.com
За додатковою інформацією звертайтеся до нашого менеджера Віталія він відповість на ваші додаткові запитання.
Наявність - під замовлення
Стан - Нове

Поділитися об`явою


Чан для купання на дровах для лазні. Чаны для баниЧан для купання на дровах для лазні. Чаны для баниЧан для купання на дровах для лазні. Чаны для баниЧан для купання на дровах для лазні. Чаны для баниЧан для купання на дровах для лазні. Чаны для бани