Виведення з запою на дому!  Інфузійна терапія на дому! Виведення з запою на дому!  Інфузійна терапія на дому!

Виведення з запою на дому! Інфузійна терапія на дому!

1100.00 грн.

Дата актуальності: 18-11-2018

Продавець: Вікторія


Запій — це стан, котрий притаманний хворим на хронічний алкоголізм, при котрому виникає необхідність в безконтрольному вживанні алкоголю. При спробі відмовитись від спиртних напоїв стан хворого одразу значно погіршується.
Наслідки алкогольного сп'яніння будуть жахливими для організму: спершу буде сильна алкогольна інтоксикація та навіть кома, а потім, як наслідок, порушення роботи органів травної та серцево-судинної систем. Хронічний алкоголізм призводить до виникнення інсультів, інфарктів, цирозу печінки та утворення ракових пухлин.
Якщо людина пішла в запій, потрібно якомога швидше та правильно вивести його з цього стану. Приватна медична служби “Віторія”має можливість проводити виведення з запою вдома, при чому з тою ж самою ефективністю, що і в спеціалізованому диспансері.
Виїзна бригада завжди має комплект потрібних препаратів, що дозволить швидко зреагувати, прибути на місце виклику та провести необхідні процедури. Психологічна допомога та реабілітація можливі не тільки у стаціонарних умовах, якщо близькі люди хворого забезпечать йому підтримку та належний догляд. Після оцінки стану хворого можна прийняти рішення про застосування тих чи інших методів.
Професійний підхід команди медиків приватної медичної служби «Vitoria» та відповідне обладнання допоможуть зняти важкі симптоми запою та провести реабілітацію.
Та все одно слід не забувати, що тверезий стан хронічного алкоголіка це явище тимчасове і через деякий час може трапитись та ж сама біда. Тому після домашніх процедур краще звернутися за допомогою в наркологічний диспансер для більш глибокого лікування не тільки конкретного стану, а й алкоголізму в цілому.

Поділитися об`явою


Виведення з запою на дому!  Інфузійна терапія на дому! Виведення з запою на дому!  Інфузійна терапія на дому!