Допомога по сайту 3.com.ua

Вітаємо Вас! Ви зайшли на зручну та доступну торгову площадку України. У нас Ви можете зовсім безкоштовно створити свою сторінку з товарами або навіть власний власний інтернет-магазин.

Умови співпраці ми пропонуємо прості та, та в той же час, трохи нестандартні для сучасного інтернет-ринку. Головний принцип роботи на Базарчику – все всім дозволено: Ви можете створювати оголошення, редагувати, оновлювати дату актуальності, одночасно користуючись власним магазином.

Тепер про все трохи детальніше. Щоб створити оголошення, потрібно пройти легку та дуже просту реєстрацію на сайті, натиснувши посилання вгорі сторінки справа Створити аккаунт. А потім натиснути кнопку Створити оголошення.

Структуру категорій для товарів та послуг ми намагалися зробити максимально зручну та детальну. Отже, визначити місце для Вашого оголошення буде доволі легко. Відразу застерігаємо Вас від бажання продублювати оголошення в різних категоріях – такі оголошення будуть видалені, а при повторі таких дій, аккаунт продавця – заблокований. На сайті працює пошук (лупа вгорі сторінки, біля кнопочки створити оголошення) і знайти Ваше оголошення буде легко, головне, правильно та інформативно його назвати.

Таким чином, ми прийшли до тонкостей вибору назви для своєї об’яви. Рекомендуємо не вживати слів типу терміново/срочно, додатково писати в назві продам (продати/купити). Вказуйте тільки назву товару/послуги, модель чи якийсь важливий параметр. Контактна інформація, адреса сайту чи слова, що привертають увагу, розцінюються як порушення правил подачі оголошень і будуть заблоковані модераторами.

Як краще зробити якісний опис товару? Головним правилом ефективних продаж і видачі Вашого оголошення в пошукових системах є оригінальний опис, придуманий Вами і який ніде не дублюється! Щоб пояснити це краще, наведемо приклад. Ви продаєте джинси і створили оголошення на торговій площадці «Продам фірмові джинси», навіть написали гарний текст на два абзаци. Але взяли і скопіювали цей текст на різні сайти з продажами. Що з цього вийде? Вітаємо, не вийде нічого, тільки шкода Вашого часу. Чому? Для продажу потрібні покупці. Частіше за все покупці приходять з пошукових систем (Гугл, Яндекс і т.п.), але проблема в тому, що вони працюють по принципу блокування дублів у видачі пошукових запитів, вони просто не видають жодного з Ваших оголошень, або максимум видадуть 1 результат з 10 (100), а решту Ваших оголошень проігнорують. Тобто потенційні покупці пройдуть повз Ваш товар чи послугу і ніколи про них не дізнаються! Таким чином, щоб продавати ефективно, створюйте текст самі, а не копіюйте його з інших сайтів.

Важливо, що в оголошенні можна виставляти 14 фотографій. Не використовуйте фотографії маленького розміру, скопійовані з інших сайтів, неякісні чи з адресами інших сайтів/торгових майданчиків – такі оголошення будуть видалені модераторами.

Створене оголошення активне протягом 60 днів, але через 10 днів його можна буде оновити і термін дії продовжиться ще на 10 днів, коли ж Ви не оновили об’яву а термін її актуальності підходить до кінця Ви отримаєте повідомлення на пошту, яку вказали при реєстрації (тому важливо вказувати реальний email). Якщо ж Ви і тоді не оновите об’яву, вона перейде до блоку неактивних (на тиждень), а потім видалиться у корзину і за пару днів зникне з Ваших товарів.

Кількість оголошень, які Ви можете створити на сайті, необмежена, але ми помітили зловживання цим, тому щось придумаємо, щоб м’яко це регулювати :)

Як відбувається процес купівлі-продажу. Щоб запитати продавця про наявність чи характеристики товару, потрібно лише натиснути кнопку Написати автору і написати своє повідомлення. Після цього у продавця з’явиться згори сторінки іконка листа і цифра, яка означає, скільки повідомлень отримано. Звичайно, що повідомлення про лист прийде і на email. Усі листування можна переглянути у себе в аккаунті, або за посиланням угорі сторінки Переписка. Непрочитане повідомлення буде виділено жирним шрифтом.

Просимо бути обачливими як в процесі покупки, так і під час продажу – ознайомтесь з нашими рекомендаціями з безпеки угод в інтернеті

Бажаємо гарних покупок і вдалих продажів! Усі питання та побажання Ви завжди можете написати на email тех. підтримки: help@bazar.if.ua