Умови користування сайтом

Дані Умови використання сайту 3.com.ua (далі Сайту) є правилами, призначеними для користувачів Сайту (далі користувачів) і одночасно, з метою використання об'єкта інтелектуальної власності, являють собою ліцензійну угоду (далі Угода) між власниками «3.com.ua» (далі Компанія ) і Користувачем. В рамках Угоди Користувачем Сайту вважається будь-яка особа, що коли-небудь здійснила доступ до Сайту, або що надала Компанії інформацію для розміщення на Сайті. Під час реєстрації на Сайті, Користувач приймає Угоду. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути припинено.

Користуючись Сайтом Користувач зобов'язується дотримуватися наступних правил:

 • не порушувати чинне законодавство України та всі передбачені на Сайті правила, включаючи цю Угоду;
 • не порушувати прав третіх осіб;
 • не реєструвати і не використовувати більше одного аккаунта на Сайті;
 • не поширювати небажані повідомлення (спам), «піраміди» та іншу інформацію, яка нецікава і небажана іншим Користувачам;
 • не розміщувати на Сайті фото або картинки порнографічного характеру.

При розміщенні інформації, а конкретно рекламних оголошень, на Сайті, зареєстрованому Користувачеві слід знати наступне:

 • розміщення оголошень на Сайті безкоштовно;
 • компанія не гарантує знаходження клієнтів по розміщених оголошеннях Користувача, проте просить звернути увагу на те, що оголошення з максимально докладною інформацією про товар / послугу збільшує шанси бути знайденими потенційними клієнтами, а оголошення з фото збільшує ці шанси в декілька разів;
 • в заголовку оголошення не повинна розміщуватися контактна інформація (адреса, телефони, адреса електронної пошти) Користувача, для цього існують спеціальні поля, також у заголовку не повинно бути ціни, місцезнаходження товару, посилання на інші сайти, назва оголошення повинне бути максимально інформативним і повністю відображати зміст оголошення;
 • забороняється повторно розміщувати одне і те ж оголошення в декількох категоріях, розміщувати оголошення в категоріях, які не відповідають тематиці оголошення і в регіонах, до яких оголошення не відноситься.
Компанія залишає за собою право без попередження змінювати текст оголошення в разі невідповідності його положень цієї Угоди та іншим правилам Сайту, переміщати його в найбільш відповідну категорію та / або регіон, відправляти на коригування Користувачеві, а також видаляти оголошення без пояснення причини.

Вимоги до рекламних фотографій з 20.09.16

 • Зображення яке ілюструє товар має бути виключно оригінальним фото даного товару;
 • Заборонено використовувати стокові фото. коллажі. оброблені фоторедакторами, скани, та інше сміття ;
 • Іншими словами - Як що ви публікаєте оголошення і ілюструете його не своїм власним фото а стягнутим з інтернету або своїм власним але зі змінаним (напис, телефон, коллаж) такі оголошення видаляються

Оголошення можуть бути видалені Компанією з Сайту з наступних причин:

 • оголошення дублює таке ж, розміщене раніше на Сайті;
 • оголошення не відповідає регіону і / або категорії, в якій воно розміщене;
 • зміст оголошення суперечить правилам Сайту і положень цієї Угоди;
 • зміст оголошення не відповідає фото або не несе інформаційного змісту;
 • текст оголошення був скопійований з іншого сайту;
 • заголовок оголошення не містить інформацію про товар / послугу.
 • заголовок оголошення містить повторювані знаки оклику та питання, крапки, а також інші символи.
 • на фото товару знаходиться адреса іншого сайту наприклад aiejfow.ru або www.super-puper111.in.ua
 • на фото товару знаходиться будь-які написи, телефони, слогани, почначки, графічні єлементи для привернння додаткової уваги за умови що вони не є частиною самого товару.
 • фото товарів не оригінальні, скопійовані з інших сайтів, розмиті, неякісні, мають шокуючий/непристойний/відвертий зміст, для привернення уваги використовуються оголені частини тіла (ну ви самі розумієте, про що йдеться)
 • інформаційний зміст оголошення розмитий маркетинговими словами та прийомами, або пошуковим спамом (в цьому випадку блокується і користувач після 1 попередження)
 • за хитрість - зняття з публікації існуючого оголошення та створення нового дубля з метою підняття оголошення(в цьому випадку блокується і користувач після 1 попередження)
 • На розсуд модератора, БАЗАРЧИК - це дошка оголошень в першу чергу для людей, а не смітник зі спаму, рекламних проспектів, швидкого підробітку та іншого убогого сміття

При використанні Сайту Користувачами забороняється:

 • розміщувати оголошення про товари і послуги, що розцінюються чинним законодавством України як незаконні або вимагають спеціального дозволу;
 • заборонено розміщувати будь-яку рекламу (оголошення, інформери, банера), які пропонують послуги "ворожіння і пророкування" Відповідно до Закону України http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/4316-17
 • розсилка повідомлень рекламного характеру в особистому листуванні, під оголошеннями і в будь-яких інших місцях, не призначених для реклами товарів чи послуг;
 • оцінювати недійсні угоди по оголошенню, використовувати будь-які способи штучного (фіктивного) накручування рейтингу (репутації користувача).
 • реклама цілительства, гадання, приворотів, та іншого шахрайства
 • реклама зброї мисливської, спортивної, бойової(ножі, арбалети, луки, рушниці, пістолети, кастети, шокери, набої)
 • фейерверки та піротехнічні вироби, вибухові матеріали
 • еротичні матеріали та вироби для отримання/підсилення сексуального задоволення

При перегляді оголошень, розміщених на Сайті, Користувачеві слід знати наступне:

 • відповідальність за достовірність інформації, що міститься в оголошеннях, несуть виключно їх автори;
 • при зверненні по оголошеннях з пропозиціями діяльності або товарів, що підлягають сертифікації, а також якщо їх виробництво (реалізація) вимагають дозволу, ліцензії, Компанія рекомендує вимагати пред'явлення відповідного сертифіката, дозволу, ліцензії.

У разі порушення Користувачем положень цієї Угоди та інших Правил, що діють на Сайті, а також публікації невірної контактної інформації або використанні Сайту під чужим ім'ям, або (і) використовуючи ще один аккаунт-клон, або (і) використанні будь-яких способів штучного (фіктивного) накручування рейтингу (репутації користувача), Компанія залишає за собою право блокування (часткової або повної) доступу до аккаунту і (або) окремих сервісів Сайту, зниження рейтингу користувача на Сайті, передачі особистих даних і IP-адреси Користувача потерпілій стороні, її представникам, державним організаціям і структурам. Компанія залишає за собою право блокування (часткової або повної) доступу до аккаунту і (або) окремих сервісів Сайту без пояснення причини.

Відповідальність Компанії

Компанія не несе відповідальність за неправомірні дії інших користувачів, за будь-які пошкодження обладнання або програмного забезпечення Користувача, що виникли в результаті використання Сайту, за відсутність можливості використовувати Сайт з причин, не залежних від Компанії, або проистекающим внаслідок грубого порушеннями Користувачами цієї Угоди та інших правил передбачених на Сайті. Ні за яких обставин Компанія не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати, що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання. Компанія також ні за яких умов не приймає відповідальності будь-якого змісту, включаючи відповідальність за недбалість про відшкодування збитків, що сталися в результаті припинення використання, втрати даних або приносить прибутку або у зв'язку з переглядом, використанням або роботою Сайту або його змісту. Деякі сторінки Сайту можуть містити технічні неточності та друкарські помилки. Інформація на Сайті підлягає оновленню і в будь-який момент може стати застарілою. Компанія не несе відповідальності за вдосконалення Сайту, а також за нездатність поновлення зберігається на ньому. Компанія ні за яких умов не приймає відповідальності будь-якого змісту за розміщення на Сайті незаконної, загрозливою, образливою, дискредитує або непристойної інформації, або матеріалів, що порушують або зазіхають на права будь-якої особи, включаючи будь-яку необмежену передачу даних, що заохочують або провокують поведінку, яка призвело б до кримінального злочину, дало б початок громадянської відповідальності чи інакше порушило застосовувану правову норму. Компанія не гарантує відсутність неполадок і помилок при роботі Сайту, а також того, що неполадки будуть усунені. Користувач також повинен розуміти, що Компанія не може гарантувати відсутність вірусів чи інших деструктивних елементів в завантажуються через Сайт або доставлених через електронну пошту файлах. Користувач несе повну відповідальність за здійснення технологічних процесів і контроль, які відповідають його специфічним вимогам по точності вводяться і виведених даних, а також за підтримку і своєчасне оновлення засобів для відновлення втрачених даних. Компанія не несе ніяких зобов'язань щодо забезпечення конфіденційності щодо інформації, що розміщується Користувачами на Сайті, якщо немає домовленості про протилежне або відповідних вимог чинного законодавства. Компанія залишає за собою право не вступати в листування з Користувачами.